Kurumsal

MİSYONUMUZ

Tarım ve peyzaj sektöründe faaliyet gösteren Tarım Park MAnavgat ’in misyonu ofisinde, fidanlığında ve ilgili tesislerinde insanı değerleri ön planda tutarak, doğanın ve çevreninde her daim korunması gerektiğini göz ardı etmeden çalışmalarını yürütmektedir. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklara ilişkiler yaratmak en büyük değerimizdir.

VİZYONUMUZ

Güven, üretim , satış, danışmanlık hizmetleri ve hizmet sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmak. İşbirliği içinde olduğumuz müşteriye, çalışana, ortağa tedarikçiye, çözüm ortaklarımıza dürüst ve saygılı davranmak.

HAKKIMIZDA

Tarım  Park Manavgat  doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek yapmış olduğu başarılı çalışmalarla tarım sektöründe kökleşmiş örnek bir firmadır. Tarım Park Manavgat özellikle zirai ilaç, bitki besleme, danışmanlık ve son beş yıldır peyzaj alanında uzmanlaşmış ve bugün Manavgat’ta tarım sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
Firmamız kurulduğu günden bu yana tarım alanında başarıya ulaşmanın haklı gururu ve özgüveniyle bundan sonra yapacağı hizmetleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.